Από το τμήμα τένις του ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου αναφέρεται: «Νέα επιτυχία για την αθλήτριά μας Ελένη Στόκα. Πήρε την τρίτη θέση στο Εθνικό Πρωτάθλημα ΤΕΝΙΣ Ε2 που έγινε στην Αθήνα, αυτή τη φορά στα διπλά.
![](http://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2019/07/a1-2-768x1024.jpg)
Μαζί με τη συμπαίκτριά της Παπαδιονυσίου Χρυσοπηγή νίκησαν με 6/2-6/1 τις Κούσιου Αντωνία και Χρυσό Χριστιάννα του Α.Ο Μπαλάσκας Περιστερίου και με 6/3-7/5 τις Αρμούτη Φωτεινή και Νικολαίδου Σοφία του Α.Ο. Ηλιούπολης, που ήταν και το Νο 3 της διοργάνωσης, φτάνοντας στον ημιτελικό. Εκεί αντιμετώπισαν το Νο 1 της διοργάνωσης Χατζηθωμά Γεωργία και την Καζάκου Δανάη. Μετά από έναν αμφίρροπο αγώνα ηττήθηκαν με σκορ 6/4,6/1 καταλαμβάνοντας την τρίτη θέση.
(Προπονητής: Διαμαντής Νουφράκης)
Συγχαρητήρια από όλους μας και ευχές για ακόμη μεγαλύτερες επιτυχίες στο μέλλον».
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)