Ακουγόταν στο δήμο Βέλου- Βόχας εδώ και αρκετούς μήνες ότι είναι μάταιη η προσπάθεια για κάθοδο στις δημοτικές εκλογές από τη δημοτική παράταξη του δήμου Βέλου-Βόχας «Το Μέλλον Σήμερα».
…Μάλλον είχαν δίκιο!
Η δημοτική παράταξη λίγο πριν τις εκλογές αποφάσισε να στηρίξει την υποψηφιότητα του Μ. Λιάκου αλλά και πάλι με διαφωνίες …αφού σχεδόν οι μισοί είχαν διαφορετική άποψη!
Η ανακοίνωση από τη δημοτική παράταξη του δήμου Βέλου-Βόχας «Το Μέλλον Σήμερα»:
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/07/002-113.jpg)
Κ.Ν
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)