Σε σκέψεις θα βάλει αρκετούς μία ανάρτηση στο facebook του δημοτικού συμβούλου Σικυωνίων Δ. Παπαγεωργίου! Ειδικά η απάντησή του σε ένα σχόλιο, όπου μιλάει για αναρμόδιο υφυπουργό περιβάλλοντος! …Ποιον στολίζει τελικά ο Δ. Παπαγεωργίου;
Η ανάρτησή του στο facebook:
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2021/02/2-44.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2020/09/5-23.jpg)
ΣΣ. Υφυπουργός περιβάλλοντος δεν είναι ο Κορίνθιος Ν. Ταγαράς; …Τι έγινε; Ανοίγει και άλλα “μέτωπα” στην Κορινθία ο Ν. Ταγαράς;
Τώρα που κάναμε αναφορά για τον Ν. Ταγαρά! Ακόμα περιμένουμε μία απάντησή του για την περιπέτεια που είχε πριν λίγα χρόνια με το ΣΔΟΕ και ο ίδιος “έπαιζε” σε μεγάλα αθηναικά ΜΜΕ! Από ότι φαίνεται θα συνεχίσουμε να ρωτάμε…
Κ.Ν
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)