Από το συνδυασμό του υποψήφιου δημάρχου Σικυωνίων Δ. Πιστεύου αναφέρεται:
«Την ερχόμενη Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου και ώρα 20.00 θα πραγματοποιηθούν τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου του συνδυασμού «Επόμενη Μέρα» επί της οδού Κλεισθένους 10 (πεζόδρομος Κιάτου).
Στην διάρκεια των εγκαινίων ο υποψήφιος δήμαρχος Σικυωνίων και επικεφαλής του συνδυασμού Δημήτρης Πιστεύος θα παρουσιάσει τους υποψήφιους της «Επόμενης Μέρας»
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/002-60-907x1024.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)