Σε ανακοίνωση αναφέρεται: “Σας διαβιβάζουμε τη συνημμένη δήλωση που συνέταξαν και συνυπογράφουν 52 μέλη και στελέχη οργανώσεων της περιοχής Κορινθίας του ΣΥΡΙΖΑ- ΠΣ – μεταξύ των οποίων οκτώ μέλη της οικείας Νομαρχιακής Επιτροπής – με την οποία ανακοινώνεται η αποχώρησή τους από το κόμμα και εξηγείται το σκεπτικό αυτής της απόφασής τους .
Με εκτίμηση
Ελένη Φασιλή –πρ. αναπλ. Συντονίστρια της Ν.Ε. Κορινθίας”
Η ανακοίνωση:
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/12/000-13.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/12/002-2-1.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/12/002.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)