Είχαν ενημερώσει τον αντιπεριφερειάρχη Κορινθίας μήνες πριν γίνει το σοβαρό τροχαίο ατύχημα …αλλά από ότι φαίνεται ο Τ. Γκιολής δεν είχε χρόνο να ασχοληθεί με αυτό το σοβαρό θέμα.
Για αναρτήσεις στο facebook και φωτογραφίες του από ότι φαίνεται ο Γκιολής έχει …απεριόριστο χρόνο! Επειδή το θέμα είναι σοβαρό ο καθένας μπορεί να διαβάσει το παρακάτω άρθρο και εν συνεχεία να κάνει τα σχόλιά του για το ενδιαφέρον του Τ. Γκιολή στα σοβαρά θέματα- προβλήματα που απασχολούν τους Κορίνθιους!
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2020/11/5.-1.jpg)
Δείτε την παρακάτω ανάρτηση από την Korinthiaki Hmera στο facebook:
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2020/11/02-1.jpg)
Κ.Ν
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)