Οι δύο δήμαρχοι στην Κορινθία που κέρδισαν τις εντυπώσεις με την μεταμφίεσή τους στο καρναβάλι που έγινε στην περιοχή τους ήταν για ακόμα μία χρονιά οι δήμαρχοι Λουτρακίου-Π-ΑΓ.Θ, Γ. Γκιώνης και ο δήμαρχος Σικυωνίων Σ. Σταματόπουλος.
Ο Γ.Γκιώνης ντύθηκε Σέρλοκ Χολμς και ο Σ. Σταματόπουλος ντύθηκε Τζον Λένον!
Δείτε τις φωτογραφίες:
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2024/03/002-2-62-1024x683.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2024/03/002-18-1024x651.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2024/03/003-4-438x1024.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2024/03/002-17.jpg)
ΣΣ. Οι δύο μακροβιότεροι εν ενεργεία δήμαρχοι στην Κορινθία ξέρουν κάθε χρόνο να κλέβουν τις εντυπώσεις με τις μεταμφιέσεις τους. Γίνονται ένα με το πλήθος και μπράβο τους!
Κ.Ν
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)