Από το κακό στο χειρότερο πηγαίνουν τα πράγματα στο επιμελητήριο Κορινθίας υπο την προεδρία του Π. Πιτσάκη. Αναβλήθηκε ξανά η συνεδρίαση του επιμελητηρίου εντός της εβδομάδας λόγω ΜΗ ΑΠΑΡΤΙΑΣ!!!
Δεν θυμόμαστε πόσους μήνες έχει να γίνει συνεδρίαση στο επιμελητήριο Κορινθίας… λόγω μη απαρτίας!
Π. Πιτσάκη …όλα καλά; …Αν κάνουμε λάθος διορθώστε μας!
…Μήπως Π. Πιτσάκη πάλι φταίει η αντιπολίτευση; Αν ναι και οι “δικοί σου” Π. Πιτσάκη …που είναι;
Άρχισαν τα ζόρια για τον πρόεδρο στο επιμελητήριο Κορινθίας. Και από ότι φαίνεται είμαστε ακόμα στην αρχή!
![](http://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2019/06/4-9.jpg)
ΣΣ. Είναι τυχαίο που το χρονικό διάστημα που βρίσκεται στη θέση του προέδρου (από σπόντα) του επιμελητηρίου Κορινθίας ο Π. Πιτσάκης συμβαίνουν τα απίστευτα; Μην μας πει ο ίδιος ότι δεν τα είχαμε γράψει από την αρχή…
Επίσης σε ότι αφορά τον Π. Πιτσάκη δεν του πάει και η πολιτική. Υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος στον Τατούλη ήταν και βρέθηκε κοντά στη δεκάδα στο ψηφοδέλτιο της Κορινθίας!!! Με διαφορά πίσω από τις πρώτες θέσεις! Ακόμα και η νεαρή Πετρούλα Σκλία, που δεν είναι πρόεδρος στο επιμελητήριο, τον πέρασε!
Αν ο Πιτσάκης δεν είχε και την ιδιότητα του προέδρου του επιμελητηρίου ποια θέση θα κατέγραφε στο ψηφοδέλτιο του Τατούλη; Τα σχόλια δικά σας…
Κ.Ν
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)