Σύμφωνα με πληροφορίες της korinthiannews.gr εναν 38χρονο κάτοικο Σοφικού συνέλαβαν οι αστυνομικοί της ΟΠΚΕ στα Εξαμίλια για μικρή ποσότητα ηρωίνης και τρία ναρκωτικά χάπια!
Σε αστυνομικό δελτίο τύπου αναφέρεται: «Συνελήφθη, την Τρίτη το απόγευμα, στα Εξαμίλια Κορινθίας, από αστυνομικούς της Ομάδας Πρόληψης και Καταστολής Εγκλήματος (Ο.Π.Κ.Ε.) Κορινθίας, 38χρονος, γιατί κατείχε μικροποσότητα ηρωίνης και -3- ναρκωτικά δισκία, τα οποία κατασχέθηκαν. Προανάκριση διενεργεί το Τμήμα Ασφάλειας Κορίνθου».
Κ.Ν
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)