Είναι απορίας άξιο πως προκλήθηκε το ατύχημα με το όχημα που οδηγούσε ο δημοτικός σύμβουλος Κορινθίων Γ. Γκεζερλής στο κέντρο της πόλης της Κορίνθου, στην οδό Κολιάτσου!!! Το όχημα για άγνωστο λόγο βγήκε εκτός πορείας και αναποδογύρισε!!!
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2022/09/002..-48.jpg)
Ο δημοτικός σύμβουλος δεν τραυματίστηκε! Ευτυχώς δεν τραυματίστηκε και κάποιος πεζός που να περνάει από το σημείο εκείνη τη στιγμή
Η τροχαία Κορίνθου βρέθηκε άμεσα στο σημείο και έκανε τα προβλεπόμενα (το αλκοτέστ δεν έδειξε ποσότητα αλκοόλ). Ο Ι. Γκεζερλής γνωρίζει καλύτερα τι συνέβη και βγήκε το όχημά του εκτός πορείας…
Κ.Ν
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)