Σε ένα σημείο της ανακοίνωσης του πρώην δημάρχου Κορινθίων Β. Νανόπουλου αναφέρεται:
«Ευχαριστούμε βεβαίως τον κύριο Καρποδίνη για την προσφορά δωρεάν της μελέτης μαρίνας για τον Κόρφο εφόσον βεβαίως γίνεται χωρίς κάποιο ειδικό αντάλλαγμα τώρα ή στο μέλλον…»
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2020/02/7-2-120-1024x679.jpg)
ΣΣ. Κρατάμε την παραπάνω αναφορά που κάνει ο Νανόπουλος γιατί …μας δημιουργηθήκαν ήδη κάποια ερωτηματικά!
Για υπενθύμιση δείτε όλη την ανακοίνωση του Νανόπουλου: ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Η πόρτα …δεν κλείνει ποτέ! -Προστέθηκε ακόμα ένας νέος ΑΜΙΣΘΟΣ συνεργάτης του δημάρχου! -Όλα τα ονόματα των ΑΜΙΣΘΩΝ! -…Τι ξεχνάει ΣΥΝΕΧΩΣ να αναφέρει η νέα δημοτική αρχή και που …πρωτοτυπεί!
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)