Αρχικά δείτε την ανακοίνωση της διοίκησης του νοσοκομείου Κορίνθου:
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2020/11/5.-21.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2020/11/6-4.jpg)
Αυτά άραγε έγιναν ξαφνικά με ένα …μαγικό ραβδάκι;
Αυτά άραγε έγιναν ξαφνικά με ένα …μαγικό ραβδάκι; Ή μήπως υπήρχαν φάκελοι και συνεχείς οχλήσεις τα προηγούμενα χρόνια από γιατρούς σε συνεργασία με την προηγούμενη διοίκηση στο νοσοκομείο Κορίνθου για να έχουμε το σημερινό αποτέλεσμα; Κε Καρπούζη εδώ δεν έπρεπε να κάνετε κάποια αναφορά για όσους προσπάθησαν τα προηγούμενα χρόνια ώστε να ετοιμαστούν αυτοί οι φάκελοι; Γιατί θεωρούμε ότι έτσι είναι τα πράγματα κε Καρπούζη αλλά “έτυχε” σε εσάς να …κόψετε την κορδέλα! Σίγουρα οι γιατροί στο νοσοκομείο Κορίνθου θα γνωρίζουν καλύτερα τι συμβαίνει…
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)