«Συνελήφθησαν, χθες το βράδυ, στο Κιάτο Κορινθίας, από αστυνομικούς της Ομάδας Πρόληψης και Καταστολής Εγκληματικότητας (Ο.Π.Κ.Ε.) Κορινθίας, δύο άτομα, ηλικίας 20 και 26 ετών, αντίστοιχα γιατί κατείχαν ποσότητες κάνναβης συνολικού βάρους -83,4- γραμμαρίων, καθώς και ηλεκτρονική ζυγαριά, τα οποία κατασχέθηκαν. Προανάκριση διενεργεί το Τμήμα Ασφαλείας Κορίνθου», αναφέρεται από την αστυνομία.
Δείτε τι κατασχέθηκε:
![](http://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2019/07/1-Β-7.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)