Η πρόσκληση στους δημοτικούς συμβούλους:
“Παρακαλείστε όπως προσέλθετε σε Τακτική (δια ζώσης) συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Σικυωνίων, η οποία θα διεξαχθεί ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ στην Δ.Ε. Στυμφαλίας σε αίθουσα του Μουσείου Περιβάλλοντος, την 8η Μαρτίου 2024 ημέρα Παρασκευή και ώρα 17:30 μ.μ.
Η εν λόγω Συνεδρίαση θα πραγματοποιηθεί, με φυσική παρουσία και αφορά στην λήψη αποφάσεων για τα παρακάτω θέματα”:
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2024/03/000-11.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2024/03/002-2-6.jpg)
–
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)