ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Χάντμπολ: Έχασε ο Ποσειδώνας Λουτρακίου

Από τον Ποσειδώνα Λουτρακίου (τμήμα χάντμπολ) αναφέρεται μεταξύ άλλων: “Ο Ποσειδώνας υποδέχτηκε τον Πανελλήνιο για τη 10η αγωνιστική της Α2 Ανδρών, σε έναν αγώνα που είχε νικητές τους φιλοξενούμενους.

Στο πρώτο ημίχρονο γηπεδούχοι και φιλοξενούμενοι έμειναν κοντά στο σκορ και οι δύο ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια με σκορ 8-9. Παρόμοια εξέλιξη είχε και το δεύτερο ημίχρονο με τον Πανελλήνιο να παίρνει διαφορά 3 γκολ στο 40 (11-14).

Κορυφαίος παίκτης για το Λουτράκι ήταν ο Βασιλειάδης με 10 γκολ ενώ για τον Πανελλήνιο ο Zace με 5 γκολ.

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 17-21…”.