…Έτσι απαξιώνει ο δήμαρχος Κορινθίων τους πολίτες; Δεν δέχεται ούτε να συνομιλήσει μαζί τους, αναφέρουν οι ίδιοι στην παρακάτω επιστολή τους! …Δήμαρχε έτσι είναι; Εκτός και αν θεωρείτε τους κατοίκους ότι σας κάνουν αντιπολίτευση επειδή σας επισημαίνουν κάποια πράγματα σε ένα σοβαρό θέμα! Έτσι αντιμετωπίζετε τους κατοίκους στο δήμο σας; Πόσες φορές επιχειρήσατε να κάνετε έναν ανοικτό διάλογο μαζί τους; Αναμένουμε την απάντησή σας, όχι για εμάς, αλλά για τους δημότες του δήμου Κορινθίων. Για να έχουν όλοι άποψη πως πραγματικά μεταχειρίζεται ο δήμαρχος τους πολίτες!
Κε Νανόπουλε αυτές τις συμπεριφορές, σύμφωνα με τη δική μας διαπίστωση, τις συναντάμε συνήθως σε δημάρχους που είναι χρόνια στην εξουσία ή που είναι προς τη δύση της πολιτικής τους καριέρας! Εσείς όμως μετράτε περίπου δύο χρόνια ως δήμαρχος! …Τι ακριβώς κάνετε;
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2019/10/1-c-43.jpg)
Δείτε την επιστολή των 90 (και πλέον) κατοίκων προς τον δήμαρχο Κορινθίων:
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2021/03/2-26.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2021/03/3.-23.jpg)
Κ.Ν
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)