«Τη Δευτέρα στις 11:30 το πρωί στην Κόρινθο, τρεις άγνωστοι δράστες, με σωματική βία απέσπασαν από 22χρονο χρηματικό ποσό και προσωπικά του έγγραφα. Οι δράστες αναζητούνται», αναφέρεται από την αστυνομία
ΣΣ. Ξέφυγε η κατάσταση. Αν τέτοιες επιθέσεις γίνονται το πρωί στην πρωτεύουσα του νομού (και με τους δράστες να μην συλλαμβάνονται άμεσα) τότε ποια ασφάλεια μπορούν να νιώθουν οι πολίτες πιο απομακρυσμένων- ορεινών χωριών; …Λέμε τώρα!
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)