Δείτε την παρακάτω εύστοχη ανάρτηση στο facebook από τον αρχηγό της “Πνοής Δημιουργίας” στο δήμο Κορινθίων Ν. Σταυρέλη:
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2020/10/4.-55.jpg)
ΣΣ. Ο δήμαρχος Κορινθίων Β. Νανόπουλος παρόλα αυτά μιλάει τώρα για δώρο τη στιγμή που οι Κορίνθιοι βλέπουν στο λιμάνι της Κορίνθου ένα ΑΔΕΙΟ κρουαζιερόπλοιο! Είναι η συνέχεια της πρώτης μας ανάρτησης με τίτλο: ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Ο Νανόπουλος μίλησε για ΔΩΡΟ (!!!) για το ΑΔΕΙΟ κρουαζιερόπλοιο στο λιμάνι της πόλης!
Κ.Ν
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)