Σε ανακοίνωση από το δήμο Κορινθίων αναφέρεται μεταξύ άλλων: “Πρόεδρος στο Κέντρο Κοινωνικής Πολιτικής αναλαμβάνει ο πρόεδρος του εμπορικού συλλόγου Κορίνθου Βασίλης Γεώργαρης και πρόεδρος στο Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο ο πρώην λιμενάρχης Κορίνθου Παναγιώτης Λαζόπουλος...”
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2019/10/1-c-70.jpg)
ΣΣ. Οι “δυσαρεστημένοι” με τον δήμαρχο Κορινθίων Β. Νανόπουλο, Ταγαράς και Πιέτρης, τι θα κάνουν τώρα; …Θα στηρίξουν τον Σταυρέλη; Όπως δηλαδή έγινε και με άλλους “δυσαρεστημένους” που παραιτήθηκαν ή ανάγκασε σε παραίτηση ο δήμαρχος; …Για να δούμε και τα ξαναλέμε!
Κ.Ν
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)