Τα θέματα που θα απασχολήσουν τη συνεδρίαση του ΔΣ Κορινθίων την ερχόμενη Δευτέρα:
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/07/002-148-882x1024.jpg)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/07/002-149.jpg)
ΣΣ. Το θέμα είναι θα γίνει αυτή τη φορά η συνεδρίαση του ΔΣ Κορινθίων; Γιατί οι συνεδριάσεις αναβάλλονται λόγω μη απαρτίας των δημοτικών συμβούλων, κυρίως των “δυσαρεστημένων” του Νανόπουλου και αυτών που στηρίζουν! Για υπενθύμιση δείτε και την ανάρτηση: ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Σκόπιμη απουσία των δημοτικών συμβούλων καταγγέλει ο δήμαρχος – Β. Νανόπουλος: “Ο Σταυρέλης με αυτήν την κίνηση ζημιώνει τους πολίτες, καθυστερεί έργα του δήμου…”
Κ.Ν
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)