ΣΣ. Για υπενθύμιση δείτε την ανάρτηση: ΚΟΡΙΝΘΟΣ: …Με το καλημέρα νέα δεδομένα! -Ο Σταυρέλης δεσμεύτηκε ότι θα επικοινωνήσει με τον Νανόπουλο! -…Απορίας άξιο αυτό που θα του προτείνει!!! -Δεν το έχουμε ξαναδει!
(ΤΑΡΖΑΝ)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)
ΣΣ. Για υπενθύμιση δείτε την ανάρτηση: ΚΟΡΙΝΘΟΣ: …Με το καλημέρα νέα δεδομένα! -Ο Σταυρέλης δεσμεύτηκε ότι θα επικοινωνήσει με τον Νανόπουλο! -…Απορίας άξιο αυτό που θα του προτείνει!!! -Δεν το έχουμε ξαναδει!
(ΤΑΡΖΑΝ)