ΣΣ. Για υπενθύμιση δείτε την ανάρτηση: ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Στην αρχή αποχώρησαν και οι δύο! -Τώρα ο Πιέτρης επιστρέφει ως πρόεδρος της ομάδας και ευχαριστεί τον Κούγια …που τον στόλισε!
και την ανάρτηση:
(ΤΑΡΖΑΝ)
![](https://korinthiannews.gr/wp-content/uploads/2023/09/panagakis-scaled.jpg)
ΣΣ. Για υπενθύμιση δείτε την ανάρτηση: ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Στην αρχή αποχώρησαν και οι δύο! -Τώρα ο Πιέτρης επιστρέφει ως πρόεδρος της ομάδας και ευχαριστεί τον Κούγια …που τον στόλισε!
και την ανάρτηση:
(ΤΑΡΖΑΝ)